Menü
Sepetim

Teslimat Bilgileri

www.onlineforma.com' a saat 14:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı gün, saat 14:00'dan sonraki siparişiniz ertesi iş günü aynı gün içerisinde hazırlanıp kargoya verilir. Yoğunluk dolayısı ile bazı günler kargolarda 3 iş günü gecikme yaşanabilir. Stok dışı ürünler üretime alınır ve 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.

  1. Banka Ödemelerinizde bu süreç, havalenizi yapmanızdan  hemen sonra başlar.

  2. Cumartesi günü saat 12:00'dan sonraki ve Pazar günü vermiş olduğunuz siparişler, ilk iş günü olan Pazartesi günü Kargoya teslim edilir. Bütün bu süreçten haberdar edilirsiniz.

  3. onlineforma.com, stok durumunu, olağandışı etkenleri ve olası Kargo Şubelerinin aksaklıklarını düşünerek,sipariş vermiş olduğunuz ürünü en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde Anlaşmalı Kargo Firmasına teslim etmeyi taahhüt eder. Bu ve diğer sebeplerden dolayı taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ürününüz Kargoya verilmemişse, size bildirmek suretiyle onayınız dahilinde bekletilir veya ödemeniz iade edilir.

  4. Havale ile Ödeme Seçeneğini kullandığınızda, havale işleminizi, hafta içi, siparişi vermenizden sonraki 24 saat içerisinde, cuma günü ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz için de, Pazartesi günü gerçekleştirmezseniz, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir.

  5. www.onlineforma.com.com dan yapacağınız alış verişlerinizde kapıdan nakit ödeme kabul edilmemektedir.

  6. Tüm ürünlerimizde belirli bir limit üzeri Kargo Ücretsizdir.

  7. K.K.T.C.'den vermiş olduğunuz siparişleriniz kargo ile gönderilir.K.K.T.C.den vermiş olduğunuz siparişlerinizde Kapıdan Ödeme Seçeneği yoktur. Sadece Kredi Kartı  ve Banka Havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.